Creativist Disainiagentuur / Ideemärkmik

E-märkmik Ideemärkmik

Ideemärkmik on nüüd saadaval ka täidetava e-märkmikuna – prindi välja või täida otse arvutis! E-Ideemärkmikus saad keskenduda just ühele kindlale äriideele. Märkmikku on lisatud ka spikker, mis juhendab sind samm-sammult, nagu ka originaalses märkmikus. Tutvumishinnaga kuni 31.detsember 2022.

9.99

Ideemärkmik on nüüd saadaval ka täidetava e-märkmikuna – prindi välja või täida otse arvutis! Märkmik on pdf formaadis, alla laetav, prinditav ja soovi korral ka elektrooniliselt täidetav. Lisaks on e-märkmik nii portrait kui ka landscape formaadis, et sul oleks mugavam kirjutada. E-Ideemärkmik on nagu töövihik, kus saad keskenduda just ühele kindlale ideele. Märkmikku on lisatud ka spikker, mis juhendab sind samm-sammult, nagu ka originaalses märkmikus (Ideemärkmik).

Tutvumishinnaga kuni 31.detsember 2022.

Kõikidele koolitusel osalejatele on e-märkmik tasuta. 

MariannRaamatuarvustaja
Read More
"Märkmiku parimateks külgedeks on suunav struktuur ja ideedest hea visuaalse ülevaate tagamine. Mulle meeldib, et iga idee on jagatud kolmeks faasiks: probleemi tõstetamine, lahenduste genereerimine ja ideede elluviimine. Iga sellise teema all on küsimused, millele vastates saab idee pulkadeks lahti võetud. Selline struktruur lausa sunnib ohjadest haarama ja tegutsema, et idee ei jääks vaid ideeks, vaid jõuaks tegelikkusesse."
MargitÕpilane
Read More
"Kasulik töövahend unistuste ja eesmärkide elluviimiseks. Mulle meeldib, et märkmikus on lisaks sisu osale ka spikker ja erinevad leheküljed - täpilised, joonelised ja tühjad."
EdgarVeebiarendaja
Read More
"Üpris hea kick-starter oma ideede elluviimiseks. Kui juba esimene mõte on kirjas, siis tuleb neid aina rohkem ning see märkmik aitab suunata. Üle ei jää muud, kui päriselt ka ära teha!"
MartinEttevõtja
Read More
“Annab hea struktuuri oma ideede elluviimiseks - olgu see siis toode või teenus. Pole küll suur joonistaja/kritseldaja, kuid mulle meeldib, et see võimalus on olemas.”
SaaraTurundusspetsialist
Read More
"Väga lahe kingiidee nii noorele kui ka vanemale! Eriti inimesele, kes armastab kirjutada ja joonistada oma mõtteid - brändilugu, logo, esimesed reklaamivisuaalid, slogan ja muu."
Previous
Next
Shopping Cart