Creativist Disainiagentuur / Ideemärkmik

Creativist Ideemärkmik

Creativist Ideemärkmik on äriideede planeerija ehk töövahend ettevõtjale. Pane kirja oma parimad äriideed toote või teenuse jaoks, visualiseeri ja planeeri nende elluviimist!

See on suurepärane kingitus nii alustavatele kui ka juba toimetavatele ettevõtjatele, tootedisaineritele, turundajatele, projektijuhtidele, vabakutselistele disaineritele ja arendajatele, ürituste korraldajatele, fotograafidele, ilutehnikutele – ehk siis praktiliselt igaühele kes pakub teenust või toodet.  Ideemärkmik on suurepärane kingiidee mehele ja naisele, kui ka äripartneritele ja kolleegidele. See on töövahend, mis annab ette juhised eduks ja samas ka vabaduse, et lasta oma mõtetel lennata.

Kingi endale ja oma lähedastele või kolleegidele väärtuslik töövahend unistuste ellu viimiseks!

↓   Loe toote kohta lähemalt allpool olevast kirjeldusest!

18.99

Creativist Ideemärkmik on töövahend alustavale ettevõtjale.

Tähelepanu! Märkmikke on piiratud kogus! Telli varakult, et kingitus jõuaks kingikotti!

Creativist Ideemärkmik on äriideede planeerija ehk töövahend ettevõtjale. Pane kirja oma parimad äriideed toote või teenuse jaoks, visualiseeri ja planeeri nende elluviimist! Creativist Ideemärkmik aitab saada sinu äriideele visuaalse ja läbimõeldud selguse.

 

Ideemärkmikus saab luua kuni 7 ideed. See võtab iga idee algusest lõpuni kokku läbi probleemi defineerimise, lahenduse genereerimise ja idee elluviimise planeerimise. Iga idee jaguneb kolme faasi, mis loob struktuuri toote või teenuse brändi genereerimiseks. Selle efektiivseks kasutuseks on lisatud ka spikker, mis annab juhiseid ja nõuandeid iga faasi jaoks, ning täpilisi, tühje kui ka joonelisi lehekülgi, et kõik mõtted ühte kohta kirja saaks. Ideemärkmikus on võimalik teha mõttekaarte, ajurünnakuid, kirjutada kui ka joonistada.

 

Creativist Ideemärkmik on töövahend igale ettevõtlikule inimesele. See on suurepärane kingitus nii alustavatele kui ka juba toimetavatele ettevõtjatele, tootedisaineritele, turundajatele, projektijuhtidele, vabakutselistele disaineritele ja arendajatele, ürituste korraldajatele, fotograafidele, ilutehnikutele – ehk siis praktiliselt igaühele kes pakub teenust või toodet. Ideemärkmik on suurepärane kingiidee mehele ja naisele, kui ka äripartneritele ja kolleegidele. See on töövahend, mis annab ette juhised eduks ja samas ka vabaduse, et lasta oma mõtetel lennata. Kingi endale ja oma lähedastele või kolleegidele väärtuslik töövahend unistuste ellu viimiseks!

 

Sest suurepärased ideed väärivad ülesmärkimist!

Formaat: A5 (148 x 210 mm)
Kaaned: Kõvaköide / Hardcover
Lehekülgi: 150 lk
Sisu: Sisukord, sissejuhatus, spikker näidetega, idee sisulehed x 7, märkmelehed (joonelised, täpilised, tühjad), lõpusõnad
Lisavõimalused: Personaliseerimisvõimalused ettevõtetele. Lisa märkmiku sisulehtedele brändi logo ja/või kuni 2 sisulehte.
White Label ideemärkmik või hulgiost: Küsi lisa info@creativist.ee

Lae alla tooteleht!

MariannRaamatuarvustaja
Read More
"Märkmiku parimateks külgedeks on suunav struktuur ja ideedest hea visuaalse ülevaate tagamine. Mulle meeldib, et iga idee on jagatud kolmeks faasiks: probleemi tõstetamine, lahenduste genereerimine ja ideede elluviimine. Iga sellise teema all on küsimused, millele vastates saab idee pulkadeks lahti võetud. Selline struktruur lausa sunnib ohjadest haarama ja tegutsema, et idee ei jääks vaid ideeks, vaid jõuaks tegelikkusesse."
MargitÕpilane
Read More
"Kasulik töövahend unistuste ja eesmärkide elluviimiseks. Mulle meeldib, et märkmikus on lisaks sisu osale ka spikker ja erinevad leheküljed - täpilised, joonelised ja tühjad."
EdgarVeebiarendaja
Read More
"Üpris hea kick-starter oma ideede elluviimiseks. Kui juba esimene mõte on kirjas, siis tuleb neid aina rohkem ning see märkmik aitab suunata. Üle ei jää muud, kui päriselt ka ära teha!"
MartinEttevõtja
Read More
“Annab hea struktuuri oma ideede elluviimiseks - olgu see siis toode või teenus. Pole küll suur joonistaja/kritseldaja, kuid mulle meeldib, et see võimalus on olemas.”
SaaraTurundusspetsialist
Read More
"Väga lahe kingiidee nii noorele kui ka vanemale! Eriti inimesele, kes armastab kirjutada ja joonistada oma mõtteid - brändilugu, logo, esimesed reklaamivisuaalid, slogan ja muu."
Previous
Next
Shopping Cart