Creativist Disainiagentuur / Ideemärkmik

Blogipostitused

Mida arvab raamatublogija Mariann
(@ kikael) Ideemärkmikust?

Suur raamatublogija Mariann (@ kikael) kirjutas Ideemärkmikust arvustuse!

“Kui 2018. aastal kirjutasin, et mina sihtgruppi ei kuulu, siis sel aastal tabas mind Heureka!-moment. Saan nimelt seda suunavat struktuuri hästi kasutada erinevate blogi või Instagrami projektide tarbeks. Näiteks olen juba kaks aastat korraldanud oma lugemise väljakutset, aga niimoodi osadeks lahti pole ma taibanud seda ideed võtta. #kikael2022 tuleb nüüd kindlasti parem ja uhkem!”
 
Mine ja loe lähemalt tema blogist: Hyperebaaktiivne – Creativist Ideemärkmik
 
Meil on igatahes suur rõõm kuulda, et Ideemärkmik on sütitanud uusi ideid ja mõtteid, millega oma tegemisi veelgi kõrgemale ja kaugemale viia!
 

Vii oma ettevõte uuele tasemele ja liitu Creativist uudiskirjaga!

Liitudes saad esimese kingitusena allalaetava ja täidetava kuuplaani – täida elektrooniliselt PDF-vormis või prindi välja ning täida käsitsi. Kuuplaan on eesti keelne ning saadaval nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Vertikaalsel versioonil on lisaks suurem märkmeteala. 

 

Creativist loob erinevaid materjale, mis aitavad sinu ettevõttel raketina lendu tõusta! Mis väärtust pakume TASUTA töömaterjalid, soodustused, nipid ja nõuanded ja muidu ägedad uudised. Lubame, et me ei spämmi!

Shopping Cart