Blogipostitused

Creativist Ideemärkmik
on nüüd müügil ka Eesti Disaini Majas!

Nüüd leiad Creativist Ideemärkmiku ka Eesti Disaini Maja showruumis Tallinna vanalinnas Suur-Karja 14!

Eesti Disaini Maja on koduks hinnatud kodumaisele loomingule ja tuntud tegijatele. EDM esindab üle 100 eesti disaineri ja nende hulgas nüüd ka Creativisti!

Eesti Disaini Maja on platvorm Eesti disainerite loomingu tutvustamiseks ja kommertsialiseerimiseks läbi erinevate müügikanalite kodu- ja välismaal. Selle missiooniks on Eesti, kui arvestatava disainipotentsiaaliga riigi tutvustamine ja maine kujundamine. Eesti Disaini Maja tootevalikust leiab mööblit, valgusteid, tekstiile, aksessuaare, ehteid, moodi ja palju muud.

Creativist Ideemärkmiku leiab UUEST Estonian Design House+ galeriipoest vanalinnas aadressilt Suur-Karja 14. 

 

Avamisajad

E-R kell 11-19

L kell 11-17

Suur-Karja 14, Tallinn 

Vii oma ettevõte uuele tasemele ja liitu Creativist uudiskirjaga!

Liitudes saad esimese kingitusena allalaetava ja täidetava kuuplaani – täida elektrooniliselt PDF-vormis või prindi välja ning täida käsitsi. Kuuplaan on eesti keelne ning saadaval nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Vertikaalsel versioonil on lisaks suurem märkmeteala. 

 

Creativist loob erinevaid materjale, mis aitavad sinu ettevõttel raketina lendu tõusta! Mis väärtust pakume TASUTA töömaterjalid, soodustused, nipid ja nõuanded ja muidu ägedad uudised. Lubame, et me ei spämmi!

Shopping Cart