Blogipostitused

Creativist alustas
"Ideemärkmiku" eelmüügiga

Ole esimeste seas!

Alates tänasest saab Creativist e-poest tellida eelmüügi korras Creativist uut ideede genereerimise töövahendit “Ideemärkmik”.

Creativist “Ideemärkmik” eristub varasemast mudelist (“Loovinimese märkmik“) uue ning veelgi parema, täiendatud sisu poolest. Samuti on uutel märkmikel tugevamad kõvakaaned – erinevalt eelneva märkmiku pehmekaantest – mis laotuvad märkmete tegemiseks paremini lahti. Ka jooniste tegemine ja kirjutamine on parem kui kunagi varem, kuna sisulehed on katmata paberist. Lisaks on märkmikul valge paelaga järjehoidja.

 

“Ideemärkmiku” tavahind on 24.90 €, kuid eelmüügi hind on 19.90 €/tk. Hind on alates viiest eksemplarist soodsam. Märkmikud jõuavad esimestele tellijatele hiljemalt detsembri teiseks nädalaks.

 

Ideemärkmiku eelmüük kestab kuni 5. detsembri hilisõhtuni ning alates 6. detsembrist algavad esimesed tarned ning tavamüük. 

 

Oleme alustanud ka hulgimüügiga, tänu millele on märkmiku hind soodsam. Huvi korral kirjuta: info@creativist.ee 

Personaliseeritud märkmik või kinkekomplekt

Kas soovid märkmikku lisada oma ettevõtte brändi logo või sisulehti – näiteks reklaam, infotabelid, tänusõnad, pühendus? Või soovid märkmiku kinkida kinkekomplektina? See kõik on võimalik! Kinkekomplekti sisu saab vastavalt oma soovile valida – võimalusi, kuidas oma ettevõtte logode ja korporatiivsete värvidega muuta pakk ja selle sisu omanäoliseks on lõputult palju!

Ja muide. Pakume ka  White Label võimalust. 

Enda ettevõttele sobivate võimalustega tutvumiseks ja parima lahenduse leidmiseks võta meiega ühendust!

Shopping Cart